به فروشگاه اینترنتی

پرانا

خوش آمدید

معرفی

برند تجاری پرانا

انرژی زندگی با استفاده از طبیعت

0 +
دسته بندی محصولات

دسته بندی محصولات در انواع گیاهان دارویی، دمنوش و عسل

0 +
محصول فروشگاه

محصولات متنوع با برند تجاری پرانا با کیفیت بالا و قیمت مناسب

0 +
شرکای تجاری

همکاری با شرکت های تجاری در راستای اهداف مهم شرکت

معرفی شرکت

اکسیر طبیعت کوهسار

این شرکت با هدف توسعه صنعت تولید و فرآوری گیاهان دارویی در راستای ارتقای بهداشت و سلامت جامعه، کارآفرینی و ایجاد اشتغال مولد برای دانش آموختگان رشته گیاهان دارویی و… توسط چند تن از اعضای هیات علمی گروه گیاهان دارویی دانشگاه اراک در سال ۱۳۹۰ تاسیس گردید.
موسسین شرکت با پشتوانه بیش از دو دهه تدریس، تحقیق و پژوهش مستمر در زمینه گیاهان دارویی، ارتباط با پژوهشگران، صاحب نظران، تولیدکنندگان و صاحبان صنایع در داخل و خارج از کشور و تجربه عملی در شاخه های مختلف این صنعت تلاش دارند تا اکسیر سلامت را از طبیعت مزارع و کوهساران این سرزمین برای همه مردم به ارمغان آورند.

توسعه و اهداف

هم اکنون این شرکت با حضور در مرکز رشد دانشگاه اراک علاوه بر گلخانه کشت نشا به مساحت ۱۵۰۰ متر مربع دارای مزرعه ۵ هکتاری گیاهان دارویی مانند آویشن، ملیس، مریم گلی، نعنا فلفلی و … بوده و توانسته است با عقد قرار داد و همکاری کشاورزان بزرگ استان مرکزی حدود ۱۰ هکتار از کشت انواع گیاهان دارویی را توسط سایر کشاورزان انجام دهد که کشت آن توسط دستگاه نشا کار متعلق به شرکت انجام شده است و در صدد هستیم تا دستگاه برداشت انواع گیاهان دارویی را نیز طراحی و تهیه نماییم.

اهداف :
1. تحقیق و توسعه در سازمان با استفاده از دانش اساتید و دانش آموختگان گیاهان دارویی در کشور
۲. تولید محصولات با کیفیت در راستای ارتقا جایگاه محصولات ایرانی برای مصرف در بازارهای داخل و خارج
۳. بهبود مستمر فرایندها ی سازمان در راستای تقویت سبد کالا و خدمات با توجه به نیاز بازار
۴. ارتقا کیفیت و تنوع در محصولات و خدمات در راستای رضایت مندی بیشتر مشتریان
۵. افزایش بهره وری به منظور کاهش هزینه های تولید در جهت کاهش بار مالی برای مشتریان در استفاده از محصولات و خدمات شرکت اکسیر طبیعت کوهسار

معرفی مدیرعامل

دکتر ناصر حسینی

عضو هیئت علمی گروه گیاهان دارویی دانشگاه اراک
زمینه تخصصی سیستماتیک و اکولوژی گیاهی با رویکرد گیاهان دارویی

چشم انداز

شرکت اکسیر طبیعت کوهسار با توجه به گرایش روز افزون مردم به گیاهان دارویی و فراورده های طبیعی چشم انداز خود را به عنوان شرکتی پیشتاز در تولید این محصولات در در مرحله نخست ایران و در در مرحله بعدی جنوب غرب آسیا ترسیم نموده است. ما در تلاشیم که همواره مورد اعتماد مشتریان مان قرار گرفته و برای آنها تجربه رضایت بخشی را در استفاده از خدمات ومحصولات خود ارائه دهیم. در ماه های اخیر شرکت چندین پروژه مهم دیگر را پیگیری نموده است که ایجاد کارگاه سورتینگ و بوجاری انواع گیاهان دارویی، بسته بندی عسل، بسته بندی گیاهان دارویی مورد نیاز عطاریها در اوزان و کیفیت های مختلف و تولید انواع دمنوش های گیاهی برخی از آنها هستند. به منظور دستیابی به این مهم، شرکت اکسیر طبیعت کوهسار متعهد شده است که مسئولیت پذیری کارکنان خود را به نیازها و خواسته های مشتریان افزایش دهد و کارکنان همواره ارزش های سازمان را در پیش روی چشم خود نگه دارند. ما بدنبال ایجاد مجموعه ای توانمند در عرصه تولید گیاهان دارویی در کشور عزیزمان ایران هستیم و افتخار می کنیم که بتوانیم محصولاتی با برترین شاخصه های جهانی ارائه دهیم. از این رو این شرکت محصولات خود را با برندی به نام پرانا (Prana) که به معنای نیروی حیات و یا انرژی زندگی با استفاده از طبیعت است در قالب انواع عسل، دمنوش ها و گیاهان دارویی بسته بندی شده عرضه می کند.
معرفی

شرکای تجاری

پژوهشکده گیاهان دارویی

جهاد دانشگاهی

آرمان شهد آریان

عسل فلومیس

محیط پالایش آریا

عسل نوستیمو